Väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling kutsub aprilli lõpuks tagasi kõik EASi nõukogu liikmed ja nimetab ametisse uue, väiksemaarvulise ja efektiivsema nõukogu.
„Juba enne, kui ma ametisse astusin, esitati mulle hulgaliselt päringuid, mis saab edasi EASi juhtimisest. Olen võtnud aega olukorraga tutvumiseks ning jõudnud seisukohale, et arvestades vastasseisude paljusust ja konfliktide ulatust on mõistlik puhtalt lehelt alustada. Soovin hiljemalt aprilli lõpus ametisse nimetada oluliselt väiksema ja seega efektiivsema nõukogu, mille koosseisu üle pean praegu konsultatsioone eri osapooltega,“ ütles Sulling pressiteates. „Tänan EASi nõukogu liikmeid tehtud töö eest.“
Praegu on EASi nõukogus 11 liiget, kes jätkavad kuni uue nõukogu nimetamiseni. Nõukogu esimees on Cinzia Siig, nõukogusse kuuluvad ka riigikogu liikmed Andrei Korobeinik ja Kalev Lillo, Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse direktor Tea Varrak, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Ahti Kuningas, Tallinna ettevõtlusameti juhataja Kairi Teniste, ASi Standard juhatuse esimees Enn Veskimägi, Amserv Grupi ASi suurklientide müügidirektor Tiit Reha, Kristina Tauts, Ivi Eenmaa ja Arvi Altmäe.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Uutel majandusministritel, kelle haldusalasse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kuuluma hakkab, on hea võimalus sihtasutust ümbritsev sasipundar lahti harutada.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõukogu esimehe Cinzia Siigi sõnul unustab osa liikmeid nõukogus oma väärikuse ning sõimab valimatult neid, kellele oma seisukohti peale suruda ei õnnestu.
Riigiprokuratuur jõudis otsusele, et ei alusta kriminaalmenetlust EASi tänaseks endise juhi Andres Rannamäe osas.
Täna erakorralisele istungile kogunenud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu otsustas eelmisel nädalal valitud tegevjuhi Andres Rannamäe volitused tagasi võtta.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.